Arma Fans Team Poland
Misja oficjalna Most Wanted - Wersja do druku

+- Arma Fans Team Poland (https://forum.armafans.pl)
+-- Dział: Rozgrywki (https://forum.armafans.pl/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Materiały wywiadowcze (https://forum.armafans.pl/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Wątek: Misja oficjalna Most Wanted (/showthread.php?tid=522)Most Wanted - Krusher - 17.12.2018

[Obrazek: LgV5IFN.png]


[TŁO HISTORYCZNE]

18.06.2017 r.
Dziennik USA Today otrzymał list zawierający zdjęcie dwóch najbardziej poszukiwanych terrorystów stojących przy konającym amerykańskim dziennikarzu oraz groźbę skierowaną do obywateli stanów zjednoczonych. Groźba nakazywała zaprzestanie wspierania wojsk kurdyjskich w Syrii, a redaktor dziennika dostał 24 godziny na wydrukowanie wiadomości terrorystów. Przestraszony redaktor naczelny dziennika USA Today postanowił wydrukować groźbę talibów co spowodowało wielkie poruszenie w kraju.


19.06.2017 r.
Z analizy zdjęcia dokonanej przez agentów CIA ustalono że talibowie na zdjęciu to Farid Al-Marasi i Jabor El-Lenard czyli najbardziej poszukiwani terroryści na świecie. Agencja po rozpoznaniu członków Al-Qaedy rozpoczęła operację Most Wanted której głównym zadaniem jest rekrutowanie informatorów z społeczności mających powiązania z Al-Qaedą.


17.12.2018 r.
CIA dzięki zrekrutowaniu informatora, który jest osobistym ochroniarzem jednego z wysoko postawionych członków Al-Qaedy dowiedziało się, że planowany jest spotkanie najbardziej wpływowych terrorystów działających na terenie Syrii. Mają oni spotkać się w miejscowości „Maku” leżącej na zachodniej granicy Syrii w dniu 22.12.2018 r. Podczas spotkania ma dojść do przekazania dużej ilości broni i ładunków wybuchowych mających ułatwić działania terrorystyczne w Syrii.


[SYTUACJA]


220230CDEC18

Naszym głównym celem jest wyeliminowanie trzech najbardziej poszukiwanych terrorystów na globie (Farid Al-Marasi, Jabor El-Lenard i Ayman Al-Rutkekili), ewakuacja naszego informatora oraz zniszczenie zapasów broni i ładunków wybuchowych które znajdziemy. Ze względu na wysoki priorytet i trudność misji do zadania zostały dwie drużyny DevGru Team, Gold Squadron oraz dwóch pilotów 160th SOAR. 

DevGru Team, Gold Squadron:

Pokaż zawartośćSpoiler:

160th SOAR:
Pokaż zawartośćSpoiler:
[DANE WYWIADOWCZE]


Mapa operacyjna:
Pokaż zawartośćSpoiler:

Zdjęcie Satelitarne:
Pokaż zawartośćSpoiler:

Cele:
Pokaż zawartośćFarid Al-Marasi:


Pokaż zawartośćJabor El-Lenard:


Pokaż zawartośćAyman Al-Rutkekili:


Pokaż zawartośćINFORMATOR Abd Manaf: