!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę o zapoznanie się z tematemhttp://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=13&t=325

20.01.2018 - Misja Wewnętrzna AFTP http://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=8&p=1862#p1862

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.06.2017 - JO - Palma da liberdade

Nasze misje COOP i informacje o JO.
woj

Re: 10.06.2017 - JO - Palma da liberdade

Postautor: woj » niedziela 11 cze 2017, 18:15

Własnie jest problem w dac-u z tym. Gdy piechota wejdzie w kontakt z nplem i poniesie straty przez pewien czas przestaje realizować waypointy w strefie. Byc może lekarstwem byłoby podniesienie pułapu dołaczania do innej grupy pod wpływem strat. Defaultowo jest bodajże 1, i potem biegają takie grupki po 2-3 zołnierzy.
Awatar użytkownika
Sly

Re: 10.06.2017 - JO - Palma da liberdade

Postautor: Sly » poniedziałek 12 cze 2017, 05:15

Z poziomu celownika km wszystko było okay :)
Udało mi sie ubic kilku a i z 50 se postrzelałem wiec troche sie działo,działania spokojne i przemyslane, długosc rozgrywki mi nie przeszkadzała-czajenie sie długie tez nie bo mozna było normalnie sie odlac i spokojnie zajarac.
Bardzo super misja Golas,bravo Ty :)
Technikalia:kilka dropów fps ale kompletnie nie przeszkadzajace :),gorsze było to ze słyszano mnie tylko na radiu(i w tym momencie zacząłem sie delikatnie nerwicowac) -ja słyszałem innych normalnie(i radio i bezposrednio) ale mnie juz słyszano tylko na radiu,przeładowałem chyba ze 3 razy plugin ale nic nie dało :(
No i oczywiscie mój provider neta orendż-srorendż musiał mi odjeb..c zerwanie łacza :) parchy zasrane czesto w nocy tak robia niestety.całe szczescie szybko przełaczyłem sie na telefon i było juz ok.
Sumujac-dobra robota i udana rozgrywka.

Wróć do „Planowane operacje”