!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę o zapoznanie się z tematemhttp://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=13&t=325

27.01.2018 - Misja Wewnętrzna AFTP http://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=8&t=329

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fallout Shelter

Dyskusja na różne tematy.
MAGNUM

Fallout Shelter

Postautor: MAGNUM » czwartek 21 kwie 2016, 17:06

Panowie mamy czwartek a ja w końcu wróciłem do realnego świata :)

Dlatego piszę ostrzeżenie dla osób które grają w Fallouta 4 - nie instalujcie aplikacji/gierki Fallout shelter na mobilne gadzety. Mnie to złapało i opiekowałem się moja kryptą od niedzieli do dzisiaj, aż osiągnąłem poziom na ktrym w zasadzie trzeba by zawszystko płacić realną kasą żeby tempo rozwijania się było wogule zauważalne :) Doszło do tego że nawet w pracy na przerwie grałem :) Ostatnim razem takie coś mi odwaliło jak się opiekowałem Tamagochi... dlatego ostrzegam- nie instalujcie tego :)
Na początku to wygląda jak zwykła gierka klikana ale jak skumacie pewne zależności i co można dzięki nim osiagnąć to już po was :) Dlatego nie instalujcie tego :)

Jak ja kocham takie gierki- tylko że wszędzie sa te cholerne micropłatności a w zasadzie mega płatności - od 40 zł (!!) za jakieś podstawowe rzeczy - nawet za 99 coś widziałem- masakra! a to gierka na komórkę beż rozbudowanego świata itd. - to jest normalnie złodziejstwo :) Straszne ceny.
Ale gierka fajna.
Przyśpieszenie to najlepszy sposób na spędzanie czasu wolnego pomiędzy zakrętami.
Awatar użytkownika
Golas
Kontaktowanie:

Re: Fallout Shelter

Postautor: Golas » czwartek 21 kwie 2016, 21:10

grałem - potwierdzam - a jako zagorzały fanatyk 'starych' falloutów i tego spróbować musiałem i w pracy baterię ładowałem :P
MAGNUM

Postautor: MAGNUM » czwartek 21 kwie 2016, 21:40

Z dalszych testów - FALLOUT 4 - zajebisty tryb "przetrwanie" po ostatniej akltualizacji można włączyć. Savy tylko podczas snu, brak szybkiej podrózy - stimpaki w zasadzie nadają si etylko do reanimowania kończyn- chcesz zregenerowac energię zdobądź żarcie i wodę! Dobre czasy sie skończyły, aha amunicja też ma teraz wagę! No i można tworzyć lekarstwa! Jazda na maksa.

Jednym słowem tryb dla prawdziwych surviwalowców takich jak Woj :)

Jeden zonk- można włączyć można wyłaczyć ten tryb- ale tylko raz. Więc jeśli zabawa bedzie za trudna i wyłaczycie tryb przetrwanie - już go dla danej postaci nie włączycie. Jednym słowem albo wcale albo nowa gra - i tu uwaga! Jakoś się panom z Bethesdy zapomniało dać ostrzeżenie że rozpoczęcie nowej gry skasuje wszystkie savy i całe doświadczenie- jednym słowem jesli nawet przez przypadek klikniecie na: Nowa Gra to z automatu gra się wam wyczyści...
Dlatego polecam skończyć grę normalnie i wtedy dopiero wybrać tryb: Przetrwanie własnie ze wzgledu na to że na daną postać można go tylko raz włączyć.
Ale klimat czuć, teraz nawet dwa ghule stanowią wyzwanie :)

A i nie zapominajmy o dostępie do..Odległej przystani jeśli dobrze tłumaczę nazwę- już w maju nowy teren do odkrycia. :)
Przyśpieszenie to najlepszy sposób na spędzanie czasu wolnego pomiędzy zakrętami.
Awatar użytkownika
HAN

Postautor: HAN » niedziela 15 maja 2016, 14:24

żebyście do army z taka pasją podchodzili to by się działo

Wróć do „Dyskusja ogólna”