!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę o zapoznanie się z tematemhttp://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=13&t=325

27.01.2018 - Misja Wewnętrzna AFTP http://forum.armafans.pl/viewtopic.php?f=8&t=329

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Filmy wojenne

Dyskusja na różne tematy.
Lemur

Filmy wojenne

Postautor: Lemur » sobota 08 paź 2016, 14:34

Polecicie jakieś filmy wojenne może? Aktualnie zastanawiam się nad "Ocalonym"("Lone Survivor") i "Aktem Odwagi"("Act of Valor"), tylko że jak wezmę się za oglądanie to pewnie obejrzę oba jednego dnia więc przydałoby się więcej. :D

Widziałem "Snajpera"("American Sniper"), "Wroga u bram"("Enemy at the Gates") i "Szeregowca Ryana"("Saving Private Ryan").
Awatar użytkownika
Sly

Re: Filmy wojenne

Postautor: Sly » sobota 08 paź 2016, 17:46

9 kompania(ruski),kilkuodcinkowe "wrota groznego"
omin raczej nasza "karbala"...dosc żenujace emocje aktorów :( a zapowiadał sie elegancko,zreszta cena(tak,biedra juz sprzedaje) dvd za chyba 9,99 to mozna przebolec.
Awatar użytkownika
Raku

Postautor: Raku » sobota 08 paź 2016, 18:17

Lone survivor fajny, act of valor też - w tym drugim szczególnie podobała mi się scena "hot extract" :) na początku filmu
Awatar użytkownika
Sly

Postautor: Sly » sobota 08 paź 2016, 18:32

jescze "Das boot" klasyk,wersje poszerzona szukaj!chyba koło 4 godzin trwa:)
Awatar użytkownika
Sly

Postautor: Sly » środa 19 paź 2016, 16:19

Dorzucam swieżo obejrzane: "13 godzin: Tajna misja w Benghazi" ponoc na faktach moze i spreparowanych ale... no swietny-o pmc, godny obejrzenia.
Awatar użytkownika
Yahoo

Postautor: Yahoo » środa 19 paź 2016, 17:27

Most na rzecze Kwai, O jeden most za daleko, Bitwa o Midway ? , Kompania Braci, Generation Kill, Komandosi z Nawarony, Działa z Nwarony, Czołg... Od cholery tego jest :D

Zarówno Act of Valor jak i Lone Survivor bardzo fajne :) Ale klasyk to Kompania Braci, Pacyfik średni - mi nie przypadł do gustu... No i "uwielbiam zapach napalmu o poranku" :D

Jeszcze zapomniałem Helikopter w ogniu, The Unit, American Sniper itd :D lol 3 raz edytuję temat ;)

Tu masz listę: http://www.filmweb.pl/user/Pawel_J/films#genre=26
"Yea though I walk through the valley of the shadow of death, I fear no one - for I am the meanest motherfucker in the valley."
Awatar użytkownika
Brogi

Postautor: Brogi » środa 19 paź 2016, 17:49

13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi, Good Kill, Kill Command, Fury, U-571... Oj duzo by sie tego znalazlo ;) Nie chce mi sie dalej szukac, te ogladalem ostatnio. Wiekszasc klasycznych tytulow must see juz padla pozatym :)

Wróć do „Dyskusja ogólna”